Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243286

Lukksepp-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lukksepp-seadistaja seadistab, hooldab ja remondib plastitöötlemise seadmeid, teostab nende järelvalvet ja vajadusel korrigeerib seadistusparameetreid

Ootused kandidaadile

Töö eeldab nii iseseisva kui meeskonnatöö oskusi,vastutustunnet,hoolikust. Nõutav on eelnev lukksepatöökogemus.

Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet
Tööriietus
Töötulemustest sõltuvat täiendtasu
Tööd tänapäevaste seadmetega stabiilses tootmisettevõttes

Lisainfo

Lukksepp-seadistaja töötab summeeritud tööaja arvestusega ajakava alusel. Vahetuse kestus on 12 tundi

Tööpakkumise number
#243286

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. november 2011
Kuulutus sisestati:
1. november 2011

Plasttaarat tootev ettevõte Tallinnas. Peamiseks töövaldkonnaks pudelite,kanistrite ja ämbrite tootmine

Vaata rohkem