Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36512

Lukksepp-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

värvitööstuses kasutatavate seadmete seadistamine, hooldus ja remonttööd; nende parendamine ja dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • kesk- või kutseharidus
  • tehniliste jooniste lugemise oskus
  • arvuti kasutamise vilumus
  • valmidus töötada vahetustes
  • suhtlemisoskus ja isiklik initsiatiiv
  • arenemis- ja õppimisvõimelisus
  • eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks
  • kasuks tulevad erialane haridus ja töökogemus

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises firmas
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • iseseisvat ja vastutusrikast tööd
  • ametialast väljaõpet
  • ametile ja oskustele vastavat palka

Lisainfo

Töökoht asub firma tootmisüksuses Raplas

Tööpakkumise number
#36512