https://www.cvkeskus.ee/65524

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65524

Lukksepp- seadistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk:
-tooteliinide seadistamine, reguleerimine vastavalt tootmise vajadustele
-tootmise käigus olevate liinide korrasoleku jälgimine ja reguleerimine


Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
-tahe teha lukksepa tööd
-kohusetundlik


Ettevõte pakub

Tööandja pakub:
-meeldivat kollektiivi
-transporti tööle ja tagasi


Lisainfo

Töö toimub vahetustega. Kaks tööl kaks vaba.
Tööaeg: 7.00-15.00
Töökoht asub 40 km Tallinnast


Tööpakkumise number
#65524
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lukksepp- seadistaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!