Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635972

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 1000 - 1100 €/kuus
Kuulutus sisestati: 17. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:15. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Tootmisseadmete hoolduse ja remondi teostamine praetoodete osakonnas

Ootused kandidaadile

Meie ootused
töökus, kohusetundlikkus, ausus
tehniline taiplikkus
lukksepana töötamise kogemus ja/või erialane haridus
täiendav väljaõpe kohapeal
valmisolek töötamiseks vahetustega E-R kell 04.00-12.30; 14.00-22.30
valmisolek meeskonnatööks

*Iga söögikorra pealt anname omatöötaja soodustust meie sööklas.
*Hoolitseme Sinu tervise eest, võimaldades Sulle tasuta meie spordisaali ja
sauna kasutust ning toetades sportimist läbi SportID.
*Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega ja maitsva toiduga pädevas ning arendavas organisatsioonis.

Tööpakkumise number
#635972

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte. Meil töötab üle 7300 spetsialisti, kes pingutavad igapäevalt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® ja Tallegg®. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus-, ja ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ekspordime oma tooteid rohkem kui 50 riiki. HKScani netokäive 2017. aastal oli 1,8 miljardit eurot, mis teeb meist ühe Euroopa juhtivaima liha- ja toiduainetööstuse ettevõtte. www.hkscan.com

Vaata rohkem

Lukksepp