Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799359

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on tehase seadmete häireteta töö tagamine, rikete remont ja  hooldusremondid.

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip

  • võime iseseisvalt likvideerida tehnilisi probleeme

  • erialane haridus või varasem töökogemus antud valdkonnas

  • praktilised mehhaanikaalased oskused remondiks

  • planeerimisoskus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

Vastastikusel sobivusel stabiilset töösuhet.
Võimalusel saame pakkuda majutust Pärnust väljaspool elavale inimesele.

Tööpakkumise number
#799359
Lukksepp