Värsked tööpakkumised

Lukksepp-motorist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152706

Tööpakkumise number

152706

Töö kirjeldus

• laevamotorite remont

Nõudmised kandidaadile

• laevamotorite remondi töökogemus

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töötingimusi
• konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

• töökoht - Patika, Harjumaa
• töökohale ning objektile toimetamine firma transpordiga

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
poolte kokkuleppel

Firma Dianekta põhitegevuseks on laevaremonditööde teostamine. Pakume selles valdkonnas laialdast teenuste spektrit.
Tänu kaasaegsele tootmise korraldusele ettevõttes, meie tööliste kõrgele professionaalsusele, kvaliteedi tagamisele oleme võitnud laevaomanike usalduse. Aktiivses koostöös paljude laevaomanike ja -kompaniidega oleme saavutanud tunnustuse ja saanud klientidelt kõrge hinnangu oma tööle. Iga aasta laiendame meie poolt laevaremondivaldkonnas osutatavate teenuste nimekirja. Nii see, kui ka meie mobiilsus ja kohene reageerimine, võimaldab meil edukalt konkureerida teiste laevaremondikompaniidega.