Värsked tööpakkumised

Lukksepp-mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619526

Tööpakkumise number

619526

Firma nimi peidetud Lukksepp-mehaanik

Töö kirjeldus

  • tootmisseadmete, puidutööpinkide, käsitööriistade hooldus ja remont
  • rikete ennetamine ja operatiivne kõrvaldamine
  • tehnilistes arendusprojektides osalemine
  • lukksepatööd

Nõudmised kandidaadile

- erialast haridust ja/või vähemalt 2-aastast tööstusseadmete paigaldamise, hoolduse ja remondialast kogemust või kokkupuudet masinate (autode) remondi ja hooldusega
- omad mõningast töökogemust lukksepana või mehaanikuna
- omad tehnilist taipu ja julgust otsustada
- kohusetunnet, täpsust ja ausust
- soovi õppida ja areneda ning töötada ühises meeskonnas

Kasuks tuleb kokkupuude automaatika, elektroonika ja keevituse valdkonna töödega.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- püsivat tööd stabiilses ettevõttes ning toetavat meeskonda ja väljaõpet
- huvitavat ja mitmekesist tööd
- kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
- vahetustega tööd E-R (6.00-14.30 ja 14.30-23.00)
- omatöötaja soodustusi (soe toit, SportID teenuste kasutamine)

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
20. september 2019

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, valmiselementidest elumaju ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 430 inimest, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.