Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695563

Lukksepp-koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lumesahkade ja teiste ettevõtte toodete koostamine (montaaž)

  • Hüdraulika paigaldus

  • Toodete hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • Vastav kutseharidus (mehaanik, mehatroonik, tehnik, autoremondi lukksepp)
  • Varasem masinate ja seadmete koostamise kogemus
  • Oskus käsitleda elektrilisi ja kõiki muid koostelukksepa tööks vajalikke tööriistu
  • Eesti keele oskus
  • Kohusetundlikkus, täpsus, süsteemsus ja valmidus meeskonnatööks
  • Hea füüsiline vorm ja vastupidavus
  • Initsiatiiv iseseisvaks tööks
  • B-kategooria juhiloa olemasolu

Kasuks tuleb:

  • Elektritööde oskus (12/24 V)
  • Kahveltõstuki juhtimise kogemus
  • Masinaehituslike jooniste lugemise oskus
  • Lihtsamate keevistustööde teostamsie oskus
  • Inglise ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset tööd Männiku tehases
  • Nooruslikku kollektiivi
  • Kindlat tööaega
  • Ühisüritusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tule anna oma panus Eesti toodete vallutusel maailmas!

Lisainfo

Kandideerimisel lisa palgasoov.

Tööpakkumise number
#695563