Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320772

LUKKSEPP-KOOSTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses mahtude kasvuga ootame Vana-Narva mnt 30/1 asuva tehase meeskonda LUKKSEPP-KOOSTAJA ametikohale kandideerima:
vähemalt 1-aastase tootmises töötamise kogemusega töötajat.
Töö sobib füüsiliselt tervetele, tehnilise taibuga inimestele.

Tööülesanneteks:

  • õhukesest lehtmetallist toodete koostamine jooniste järgi
  • toote kvaliteedi kontroll
  • tootmisdokumentatsiooni korrektne täitmine
  • vajadusel teiste tööoperatsioonide tegemine.

Ootused kandidaadile

Kandideerimisel on eeliseks:

  • töökogemus koostelukksepana
  • vastav erialane kvalifikatsioon
  • jooniste lugemise oskus.

  • tööaega esmaspäevast reedeni kahes vahetuses: 7.00-15.30 ja 15.30-00.00
  • vajadusel väljaõpet
  • oskustele vastavat palka, meil on neli kvalifikatsioonitaset
  • tööriietust ja väga häid olmetingimusi
  • töötajate transporti.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1. CV saata läbi CV-keskuse või aadressile personal(ät)favor.ee

Kandideerida saab ainult CV saatmisega!

Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Tööpakkumise number
#320772

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
22. september 2013
Lisainfo palga kohta:
tunnitasu sõltub oskustasemest, hindame praktilist oskust ja teoreetiliste teadmiste olemasolu

AS Favor on 1990. aastal asutatud metallitööstusettevõte, kus töötab üle 150 inimese. Ettevõttes on 3 ärisuunda: teraslehtmaterjalide müügile spetsialiseerunud CutCenter, õhukese lehtmetalli töötlemis- ja koostamisteenuseid (laserlõikus, stantsimine, painutus, keevitus, koostamine ja pulbervärvimine) pakkuv Metaform ja teraskarkassi ning alumiiniumist ripplagesid tootev Profiline. Üle poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Euroopa Liidus. Favoril on ISO 9001 ja 14001 serfifikaadid ning ettevõtet on tunnustatud mitmete ettevõtlusauhindadega. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes.

Vaata rohkem