Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637387

Lukksepp-keevitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Veoautode ja haagiste hooldus ja remont
- Pealisehituste paigaldus

Ootused kandidaadile

- soovituslik eelnev töökogemus
- täpsus ja kohusetundlikkus
- kasuks tuleb metallitöö oskus

Ettevõte pakub

- täiendkoolitusi
- head kollektiivi
- kaasaegset töökeskkonda
- head palka
- mitmekesist tööd

Lisainfo

Asume Lasnamäel Betooni 11d.
Lisaküsimuste korral palun pöörduda mob 5115778-Velmo Pind.

Tööpakkumise number
#637387

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8 - 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

Novaforest OÜ alustas oma tegevust 1998. aastal . Algselt oli ettevõtte põhitegevus veoautode remont . Aastalt-aastasse lisandus juurde
pealisehitustega seonduvaid tellimusi , mis on domineerivad tänaseni.
2003. aastal valmis meie remont-mehhaanika töökoda ,mis on spetsiaalselt projekteeritud veoautode ja selle valdkonnaga seonduva
tarbeks .
2006. aastal pälvisime NORBA prügipressi valmistajatehase garantii esindusõigused . Keskkonnatehnika on järjest arenev ja uusi
direktiive järgiv tööstusharu, millega on meie ettevõtte töötajad kursis tänu valmistajatehaste koolitustel osalemisele .
2007. aastal lisandus meie teenustepaketti ROLFO sõiduautotreilerite garantiihoolduse teenus, mis lisab pädevust ja
mitmekesistab meie klientide segmenti .
Oma klientidele oleme alati ootuskohaselt korrektsed, kompententsed teenindajad .
Kiirus, usaldus ja garantii : on meie edulugu .

Vaata rohkem