Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673368

Lukksepp-keevitaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lukksepa- ja keevitustööde tegemine.

  • Tehniliste vigade otsimine ja kõrvaldamine

  • Erinevate metallkonstruktsioonide valmistamine alates eeltöödest kuni valmistooteni.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus metallitöödega ning metallitööstusmasinatega.

  • Tehniliste jooniste lugemiste oskus

  • Oskus ja kogemus MIG/MAG- keevitusel, kasuks tuleb TIG- keevitus oskus

  • Hea tehniline taip

  • Korrektsus, ausus, õppimisvõime ja kohusetundlikkus

  • Hea pingetaluvus

  • Vastutus- ja otsustusvõime

  • Võime teha iseseisvalt tööd

Ettevõte pakub

  • Püsivat tööd ja eneseteostusvõimalusi.
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja väljaõpet.
  • Kaasaegseid töötingimusi ja tööriideid.

Tööpakkumise number
#673368

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem