Lukksepp-keevitaja MIG/MAG ja TIG/MMA

VIAFIN PROFORCE OÜ

Tööpakkumise number

569091

Töö kirjeldus

Mahutite ning torustike koostamine ja keevitamine MIG/MAG ja TIG/MMA objektidel Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus MIG/MAG keevitajana (Materjalid: süsinikteras, roostevaba ja duplex terased) objektidel vähemalt 2 aastat.
Hea jooniste lugemise oskus
Sertifikaadid 135 ja 136 protsessidele
Kehtivad tööohutuse ja tuletöö kaardid

Eelnev töökogemus TIG/MMA keevitajana (roostevaba ja duplex terased) objektidel vähemalt 2aastat
Sertifikaadid 111 ja 141 protsessidele
Kehtivad tööohutuse ning tuletöö kaardid

Eeldame
Tugevat töötahet ning aktiivsust, head stressitaluvust
Kasuks tuleb soome või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Mitmekülget ja väljakutseid pakkuvat tööd
Motiveerivat töötasu
Aitame Soomes vajalike dokumentide vormistamisel (s.h verokortti, henkilönumero)
Ettevõte maksab komandeeringu korral töötaja transpordi ning laevapiletid Soome ja tagasi
Ettevõte maksab töötaja majutuskulud

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
26. november 2018
Soovin kandideerida

Viafin ProForce OÜ pakub keevitus- ja paigaldusteenuseid tööstuslikele tootmis- ja hooldusettevõtetele üle Euroopa. Viafin ProForce OÜ kuulub Viafin Gruppi, mis tegeleb tööstuslike torustike ja mahutite valmistaja. Grupi käive on 60 M€ ja annab tööd 300 inimesele. Viafin Gruppi kuuluvad Soomes Viafin West Welding OY, Viafin Terastorni OY, Viafin Service OYj ning Eestis Viafin ProForce OÜ

Vaatan ettevõtte profiili