https://www.cvkeskus.ee/606212

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606212

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on tehase seadmete häireteta töö tagamine.


Ootused kandidaadile

Tehniline taip, võime iseseisvalt likvideerida tehnilisi probleeme.
Kasuks tuleb gaasikeevituse, mig/mag ja mma keevituse oskus.


Ettevõte pakub

Vastastikusel sobivusel stabiilset töösuhet.
Töö toimub vahetustega !
Lisainfo: 5552 5578
Töökoht asub Püssis.


Tööpakkumise number
#606212
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!