Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58271

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- lehtmetalli töötlemine lehtmetallitöötlemispinkidel.

Ootused kandidaadile

- üldised teadmised lukksepa tööst
- teadmised erinevate metallide töötlemisest

Kasuks tuleb jooniste lugemise oskus ja kogemus metallitöödes.

Haridus:
- soovitav kesk või kesk-eri (programmijuhtimisega pinkide erialal või selle
omandamine)

Isiku omadused:
- täpsus
- korrektsus
- töökus
- lojaalsus
- kohusetundlikkus
- kõrge töövõime

Ettevõte pakub

-meeldivat töökeskkonda
-arenevat meeskonda
-tulemustele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#58271
Lukksepp