Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139462

Lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Murru Vanglasse AS'i Eesti Vanglatööstus tootmistsooni lukkseppa.

Tööülesanneteks on erinevate tööpinkide parandamise juhtimine.

Ootused kandidaadile

-eesti ja vene keele oskus kesktasemel
-koostööaldis
-kuna tegemist vangla territooriumiga, siis ei tohi kandideerija olla eelnevalt kohtu poolt kriminaalkorras karistatud

Ettevõte pakub

-head töökollektiivi

Lisainfo

Töökoht asub Murru Vangla territooriumil AS'i Eesti Vanglatööstus tootmistsoonis.

Tööpakkumise number
#139462

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2008

AS Eesti Vanglatööstus on 100% riigile kuuluv ettevõte, mille ülesanne on kinnipeetavate töölerakendamine Eesti vanglates. Ettevõtte osakonnad asuvad Harku, Murru, Tartu, Tallinna ja Jõhvi vanglates.

Vaata rohkem

Lukksepp