Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247160

Lukksepp - elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite ja eritehnika hooldus -ja remonditööde teostamine
- elektrisüsteemide ja-seadmete hooldus ja remont;
-hüdrosüsteemide hooldus ja remont;
-pneumosüsteemide hooldus ja remont;
-tööparameetrite ja - režiimide kontroll ja seadistamine;
-akude hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Ootame kolleegiks heade koostöö- ja kommunikatsioonioskustega taibukat töökat inimest, kellel on
- varasem lukksepatöö kogemus;
- põhjalikud teadmised elektroonikas, mehaanikas ja hüdraulikas;
- elektri-,hüdraulika-, pneumaatika skeemide lugemise oskus;
- inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
- valmidus suhelda töökaäigus otse valmistajatehasega;
- orienteeritus kliendi rahulolule ning parima professionaalse teeninduse pakkumisele;
- valmidus kohati suure töökoormuse talumiseks ja võimalus töötada vajadusel kiireloomuliste tööde lõpetamiseks ka väljaspool igapäevast tööaega (E-R 8:00 - 17:00)

Kasuks tuleb:
- ülesannete täitmist toetav eriharidus, täiendkoolitused ja kogemus;
- autojuhiluba ( erinevad kategooriad);
- isikliku auto kasutamise võimalus;
- saksa, soome ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- väljaõpet ja täiendkoolitusi;
- stabiilset ja kindlat tööd ühtehoidvas kollektiivis

Lisainfo

Kõik lennujaama kandideerivad töötajad läbivad enne tööle asumist taustakontrolli, mille käigus kontrollitakse kandidaadi sobivust antud ametikohale, mis tähendab elukohariigi (nii Eestis kui välismaal) karistusregistri andmete esitamist kandidaadi poolt.

Tööpakkumise number
#247160

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2011

AS Tallinna Lennujaam haldab ja arendab Eesti tsiviillennuväljasid. Tahame olla tuntud ja tunnustatud õhuvärav, kust saavad alguse elamusterohked ja unustamatud hetked nii ärireisijatele kui matkasellidele. Võib öelda, et lennujaam on aja kodu, sest läbi meie saab liikuda ajas- nii ette rutates kui ka tagasi minnes.
Hindame koostöövalmidust, kliendikesksust ja kvaliteeti, et pakkuda rahvusvahelistele standarditele ja firmasisestele kvaliteedinõuetele vastavaid teenuseid. Ikka selleks, et meie kliendid ja partnerid ennast hoituna tunneksid.

Vaata rohkem