Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222531

Lukksepp-autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lukksepatööd (detailide puhastamine, puurimine, keermestamine, ettevalmistamine, märkimine, komplekteerimine)
detailide transport (C kategooria)

Ootused kandidaadile

tehniline kutseharidus
jooniste lugemise oskus
vastav töökogemus vähemalt 2 aastat
juhiluba C kategooria
aktiivsus, korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
püsivat töösuhet
kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

töökoht asub aadressil Betooni 4

Tööpakkumise number
#222531

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
17. märts 2011

Oleme Šveitsis asuva MDC Max Daetwyler AG tütarfirma ning meie põhitegevusalaks on masinaehitus (keevituskonstruktsioonid, mehaaniline töötlemine, laserlõikus, juhtsüsteemide montaaž). Ettevõte tegutseb Eestis alates 1995. aastast. Hetkel töötab firmas 70 töötajat. Rohkem infot leiate aadressil www.daetwyler.ee

Vaata rohkem