Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26223

Lukksepaoskustega elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Plaaniliste ja erakorraliste elektritööde teostamine ettevõttesiseselt ja kliendi juures; pumplate hooldustööd.
2. Lukksepatööd elektripaigaldise raames
3. Töö avariiväljakutsetel vastavalt graafikule
4. Tänavavalgustuse hooldus- ja remonditööd

Ootused kandidaadile

Nõutav on:
1. Elektrialane väljaõpe
2. Erialane töökogemus
3. Kehtiv eletriohutuse eksam
4. BC kategooria juhiluba
5. Laitmatu eesti keele oskus
6. Korrektne välimus, sõltumatus alkoholist
7. Vanus 30-45 aastat

Eelistatud on kandidaadid, kellel on kehtiv B-pädevustunnistus.

Ettevõte pakub

1. Konkurentsivõimeline töötulemustest sõltuv töötasu
2. Stabiilne ja nõuetele vastav töökeskkond
3. Korralik varustus ja tööriistad

Lisainfo

Tööle asumine-nii kiiresti kui võimalik

Tööpakkumise number
#26223