Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315658

LUBADE- JA REGISTRITEENISTUSE JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Linnavalitsus võtab teenistusse arhitektuuri ja ehituse osakonna lubade- ja registriteenistuse juhataja, kelle ülesandeks on teenistuse igapäevase töö korraldamine ning õiguspärasuse tagamine.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
*avaliku halduse või ehituse alane kõrgharidus;
*ehitusalane töökogemus ja ehitusdokumentatsiooni lugemise oskus;
*kohaliku omavalitsuse korraldust ja ehitust reguleerivate õigusaktide tundmine;
*väga hea infosüsteemidega töötamise oskus;
*hea suuline ja kirjalik eneseväljendamise oskus;
*hea koostöö- ja suhtlemisoskus, pingetaluvus, otsustus- ja vastutusvõime;

*elav huvi Tartu linna hea käekäigu vastu.

Lisainfo

CV ja motivatsioonikiri esitada hiljemalt 5. augustil 2013 e-posti aadressile Andrus.Maesepp[at]raad.tartu.ee Lisainfo tel 736 1254

Tööpakkumise number
#315658

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. august 2013
Kuulutus sisestati:
1. august 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem