Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643723

Lõunakeskuse Timberlandi osakoormusega klienditeenindaja (0,75)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 700 - 1100 €/kuus
Kuulutus sisestati: 9. märts 2020
Kuulutus aegub:22. märts 2020

Töö kirjeldus

Timberland kaubamärgi esindamine entusiasmi ja kirega. Positiivse ja meeldejääva kliendikogemuse loomine.

Ootused kandidaadile

Tahet pakkuda parimat klienditeenindust ja olla hea eeskuju. Kõik muu on õpitav.

Pakume motiveerivat palgasüsteemi, vingeid koolitusi, parimat meeskonda, ettevõttesiseseid arenguvõimalusi, spordisoodustust.

Tööpakkumise number
#643723

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. märts 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte. Sportland Eesti AS opereerib Sportland, Sportland Outlet, O'Neill ja Timberland jaekette Eestis.

Vaata rohkem