Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213278

Lõuna politseijaoskonna patrullpolitseinik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • avaliku korra ja inimeste ühiskondliku julgeoleku operatiivne tagamine tänavatel ja muudes avalikes kohtades;
  • õigusrikkumiste avastamine ja tõkestamine;
  • õigusrikkujate kinnipidamine;
  • süütegude lahendamine oma pädevuse piires.

Ootused kandidaadile

  • politseiline haridus;
  • kõrgtasemel eesti keele ja suhtlustasemel vene keele oskus;
  • arvutikasutamise oskus;
  • B-kategooria sõiduki juhtimisõigus;
  • hea suhtlemisoskus ja valmisolek meeskonnatööks;
  • hea pingetaluvus, otsustusvõime;
  • Eesti Vabariigi kodakondsus;
  • vastavus politseiametniku kutsesobivusnõuetele.

Kasuks tuleb:

  • vähemalt kahe-aastane autojuhtimise kogemus, sh alarmsõiduohutuse koolituse läbimine;
  • hea vene keele oskus;
  • varasem tulemuslik töö ja liiklusjärelevalvealased teadmised.

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • vaheldusrikast tööd sõbralikus ja töökas kollektiivis;
  • meeldivat kollektiivi ja mõistvaid juhte arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Anneli Ristlaan, personaliarvestuse ja -analüüsitalituse juhtivspetsialist, e-post: anneli.ristlaan(ät)politsei.ee, telefon: 612 5704; 612 4525. Ametikoha sisulised küsimused.
Triin Bernhardt, värbamistalituse juhtivspetsialist, e-post: triin.bernhardt(ät)politsei.ee, telefon: 612 3447. Konkursi korralduslikud küsimused.

Tööpakkumise number
#213278

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
9. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
25. november 2010

Alates 1. jaanuarist 2010 liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem