Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151614

Lõuna MTK tollikontrolliosakonna vaneminspektor (aktsiisi valdkond)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

LõMTK tollikontrolliosakonna liikuvkontrollitalitus otsib oma meeskonda vaneminspektorit asukohaga Tartus

Peamised tööülesanded:

  • Lõuna maksu- ja tollikeskuse haldusalas tegutsevate aktsiisilaopidajate ja registreeritud kauplejate tegevuse üle järelevalve teostamine;
  • Aktsiisikauba käitlejate riskide hindamine ja kontrolliobjektide valik ning edastamine täiendavaks kontrollimiseks;
  • Suhtlemine klientidega järelevalveliste tegevuste läbiviimisel ja nende poolt tekkinud küsimustele vastamisel;
  • Kontrollitegevuse parendamiseks ettepanekute tegemine ja preventiivsete meetmete väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus ja sellele lisanduv eri-, kutse- ja ametialane ettevalmistus;
  • eeliseks teadmised tollivormistuse ja tollikontrolli valdkonnast, kasuks tulevad põhiteadmised maksukorraldusest;
  • suutlikkus määratleda probleeme ja otsida ning pakkuda neile lahendusi;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
  • iseseisvus, sihikindlus ja usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekesist ja vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda ja toetavat kollektiivi;
  • erinevaid täiendkoolitusi.

Tööpakkumise number
#151614

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. mai 2008
Kuulutus sisestati:
13. mai 2008

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem