Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144213

Lõuna- ja kesk-Eesti müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja ülesanneteks on:

  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • olemasolevate klientide igapäevane nõustamine ja tellimuste tegemine
  • vastavalt kliendi vajadusele parima tootevaliku pakkumine
  • esitluste läbiviimine kliendi juures

Ootused kandidaadile

Oled edukas kandidaat kui oled rõõmsameelne ja teotahteline ning omad ettekujutust müügiesindaja igapäevatööst, mis sisaldavad sõite linnast linna ja vahel ka pikemaid töötunde. Oled hea suhtleja ning oled avatud uutele lahendustele. Kasuks tuleb sihikindlus ja hea enesemotiveerimise oskus. Omad B-kategooria juhilube.

  • Vaheldusrikast ja huvitavat tööd ja võimalust olla oma aja peremees
  • Erialast koolitust
  • Müügitööst sõltuvat palka
  • Ametiautot

Tööpakkumise number
#144213

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008

AS Profox Trade on kosmeetikatoodete hulgimüügiga tegelev firma, kelle tootevalikusse kuuluvad sellised kaubamärgid nagu Bübchen, Corine de Farme, Fing’rs ja Bomb Cosmetics. Ettevõte tegutseb 1999 aastast. Profox Trade sortiment on tugevalt esindatud suuremates jaevõrkudes ning omab müügiesindajate võrku üle Eesti ja ka Lätis.

Vaata rohkem