Värsked tööpakkumised

Lõuna-Eesti regiooni juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104880

Tööpakkumise number

104880

Töö kirjeldus

Lõuna-Eesti regiooni juhataja vastutab kaupluste sujuva töökorralduse ja efektiivse töö eest. Esitab juhtkonnale regulaarselt aruandeid. Jagab tööülesanded ja vastutused. Vajadusel suhtleb klientidega ja lahendab tekkinud probleemid. Esindab kauplusi teistes organisatsioonides.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- kõrgharidust
- vanust alates 25 eluaastast;

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus kaubanduses.

Pakume minimaalset põhipalka 20000 krooni kuus, töötulemustest sõltuvat lisatasu ja autokompensatsiooni.

Lisainfo

Töökoht asub Tartus. Lisainfo telefonilt 6728224, CV saata hiljemalt 30.04.2007aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Juhataja\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\").

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 20000 EEK kuus

on Eesti üks suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Rakveres.