Värsked tööpakkumised

Lõuna-Eesti piirkonna objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190119

Tööpakkumise number

190119

Töö kirjeldus

Objektijuht:
- otsib puhastusteenindajad
- koolitab ja juhendab puhastusteenindajaid objektidel
- tellib vajaminevad töövahendid ja koristustarvikud objektidele ja vastutab nende korrashoiu eest
- teenindab ja nõustab kliente sõbralikult, kiirelt ja professionaalselt
- juhib igapäevast tööd piirkonnas
- tagab teeninduskvaliteedi
- koostab aruandluse ja tööajagraafikud

Nõudmised kandidaadile

Objektijuht on aus, kohusetundlik ning usaldusväärne. Tal on eelnev töökogemus antud valdkonnas, iseseisva töö oskus ning organiseerimisvõime.
Objektijuht oskab kasutada arvutit, valdab eesti ja vene keelt ning on valmis töötama vajadusel õhtuti ja nädalavahetustel.
Tal on autojuhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Pakume võimalust iseseisvaks ja palju suhtlemist nõudvaks tööks, isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni, töötelefoni ning kohustustele vastavat ja tulemustest sõltuvat tasu.

Lisainfo

Objektijuhi alluvuses töötab 10 inimest, kelle igapäevaselt on vaja juhendada ja kontrollida.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2010

Tondi Puhastustööd OÜ on 10. aastase kogemusega kinnisvara hooldamist ning erinevaid puhastusteenuseid pakkuv ettevõte, kus töötab 100 inimest.
Seoses Lõuna-Eesti piirkonda laienemisega, otsime oma meeskonda optimistlikku ja iseseisvat piirkonnajuhti.