Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219112

Lõuna-eesti piirkonna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Tartu esinduse töö juhtimine;
* Aktiivne müügitöö nii vanade kui uute klientidega. Aktiivne müügitöö hõlmab ka kliendikülastusi, kohapealset nõustamist, kliendipõhiseid lahenduste leidmisi;
* Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine, andmebaaside pidev täiendamine;
* Hinnapakkumiste koostamine, läbirääkimised klientidega;
* Müügistrateegia väljatöötamine ja analüüs;
* Tootearendus.

Ootused kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
* eelnevat aktiivse müügitöö kogemust, head inimeste tundmist läbi nendega töötamise kogemuse;
* algatus- ja vastutusvõimet, loovat lähenemisviisi;
* arvuti kasutamise oskust;
* ausust ja kohusetundlikkust;
* eesti- ja vene keele oskust suhtlustasandil;
* head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, väga head veenmisvõimet ja julgust läheneda igasugusele kliendile;
* iseseisvust;
* süsteemsust oma töö korraldamises.

Ettevõte pakub

* toetavat, asjalikku ja sõbralikku kollektiivi;
* huvitavat ja vastutusrikast tööd;
* tulemustele orienteeritud konkurentsivõimelist palgasüsteemi;
* ametiautot.

Tööpakkumise number
#219112

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. märts 2011
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemusel põhinev tasustamine

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Personalipunkt Extra OÜ pikaaegseks kliendiks on Pakendikeskus AS. Pakendikeskus on kiiresti arenev pakkematerjalide ja seadmete turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Pakendikeskuse koostööpartneriteks on Euroopa ja Aasia tuntud pakkematerjalide ja -seadmete tootjad.

Nelja müügiesinduse (Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis) ning müügiesindajate kaudu on ettevõte esindatud kõigis Eesti piirkondades. Pakendikeskuse poolt pakutav lai pakkematerjalide ja seadmete valik hõlmab üle 10 000 erineva toote maailma juhtivatelt tootjatelt.

Vaata rohkem