Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93535

Lõuna-Eesti piirkonna internetimüüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

info ja internetireklaami aktiivne müük saidile www.infopluss.ee
komandeeringud Eesti piires

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui

  • oled hea suhtleja ja müügitöö on Sulle meelepärane
  • oled aktiivne ja initsiatiivikas
  • oled töökas ja tulemustele orienteeritud
  • valdad kõrgtasemel eesti keelt ning suhtlustasandil vene ja inglise keelt
  • tunned huvi internetikeskkonna vastu

Ettevõte pakub

  • väärtuslikku töökogemust stabiilses ja tegijas firmas
  • kaasaegset töökeskkonda
  • heade kolleegide seltskonda
  • motiveerivat kompensatsioonipaketti
  • põhipalk + tulemustasu ( 100%-lise plaanitäitmise korral vähemalt 11 900.- eek)
  • jätkuvat koolitust

Lisainfo

  • tööaeg täistööaeg E-R 8.00 - 17.00
  • tööle asumise aeg 26.02.2007
  • tasuta müügikoolitus 19.-23.02.2007
NB! Kandideerijatel palume saata CV eesti keeles!

Tööpakkumise number
#93535

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2007

Infopluss Eesti AS on infomeedia kontserni Interinfo Baltic kuuluv ettevõte, mille igapäeva tegevuseks on ettevõtete ja eraisikute kontaktandmete avaldamine interneti vahendusel. Infopluss Eesti AS-l täitub käesoleva aasta märtsis 11-s tegevusaasta ja selle ajaga on saavutatud kindel koht interneti andmebaaside juhtgrupi seas.

Vaata rohkem