Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26283

Lõuna-Eesti piirkonna interneti ja infotelefoni 119 reklaamikonsulatant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

¤ firmadele esindatuse aktiivne müük meie tootesse
¤ uute kliendisuhete loomine
¤ vanade kliendisuhete arendamine

Ootused kandidaadile

¤ soovid saada teadmisi juhatava meedia toodete alal
¤ ootad uut väljakutset ja vajad eneseteostust
¤ otsid rakendust loovusele
¤ vajad rutiinivaba tööd
¤ loed oma tugevaks isikuomaduseks pingetaluvust,sest käsitled ebaõnnestunud tehingut kui kasulikku kogemust
¤ tahad mõjutada ise oma töötulemusi
¤ vanust alates 25 aastat

Ettevõte pakub

¤ eelnevat müügikoolitust
¤ tööd, mis on seotud liikumisega
¤ võimalust palju suhelda
¤ tööaega E - R 8.30 - 17.00 (nädalavahetused ja riiklikud pühad on vabad)
¤ põhipalka + tulemustasu

Tööpakkumise number
#26283