Värsked tööpakkumised

Lõuna-Eesti Off-trade müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86560

Tööpakkumise number

86560

Töö kirjeldus

Seoses Prike AS'i tegevuse laienemisega vajame oma meeskonda OFF-trade (kauplused, hulgid) müügiesindajat Lõuna-Eesti piirkonda.
Müügiesindaja müüb ja tutvustab klientidele Prike AS'i poolt turustatavaid tooteid, võtab vastu kaubatellimusi ja varustab kliente müügitoetusabinõude ja-teabega, rahuldades võimalikult operatiivselt Prike AS'i klientide vajadusi ning aidates seeläbi kaasa Prike AS'i eesmärkide saavutamisele.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled tõeliselt aktiivne tegutseja;
Kui Sa ei püsi hetkegi paigal ja tahad hirmsasti suhelda;
Kui Sa oled suutnud edukalt mõned aastad kellegile midagi müüa;
Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti ning heal tasemel inglise ja vene keelt;
Kui Sul on juhiload ja oskad sõita;
Kui Sa tunned, et vajad uusi väljakutseid,
siis Sind me just oma meeskonda ootamegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas tuntuid brände turundavas firmas, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda.
Ametiauto.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
24. november 2006

AS Prike on kogu baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.