Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62862

Lõuna-Eesti äriklientuuri müügijuht (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuht:

  • Tele2 mobiiltelefoni ja tavatelefoniteenuste müük äriklientidele, Tele2 teenuste ja toodete tutvustamine.
  • Kliendihaldurina teenuste järelmüük, kliendi nõustamine, konsultatsioonid.
  • lisaks kuuluvad tööülesannete hulka kohtumised klientidega, läbirääkimised, lepingute sõlmimine, vastutus sõlmitud lepingute korrektsuse eest

Töökohad:
Tartu- Lõuna-Eesti regiooni äriklientide teenindamine

Ootused kandidaadile

-hea suhtlusoskus, avatus uutele ideedele
-võime kohaneda muutustega, tulemustele orienteeritus
-oskus luua kontakte ja neid hoida
-hea vene keele oskus suhtlustasandil
-täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
-soov ennast arendada

Ettevõte pakub

-ametikohta jõudsalt arenevas firmas
-täiendkoolitusi
-meeldivat, sõbralikku ja abivalmis seltskonda

Töö tasustamine:
-müügijuhi palk koosneb põhitasust+ motiveerivast boonussüsteemist

Tööpakkumise number
#62862