https://www.cvkeskus.ee/28188

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Lõppkokkupaneku protsessi insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28188

Tööpakkumise number

28188

Töö kirjeldus

tööülesanneteks on lõppkokkupaneku protsessi parameetrite väljatöötamine ja juhtimine; lõppkokkupaneku seadmete parameetrite määratlemine, kalibreerimise korraldamine, häälestamine ja suutlikkuskatsed; seadmete remondi korraldamine; osalemine lõppkokkupaneku liinide väljatöötamisel, paigaldusel ja vastuvõtukatsete korraldamine; hoolduspersonali koolitamine ning varuosade haldamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on automaatika või mehaanikaalane kõrgharidus/ vastav rakenduslik kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane töökogemus samal erialal, teadmised tööstusautomaatikast, elektrotehnikast ja elektroonikast, mehaanikast ning ergonoomiast; kasutuselolevate tootmisteholoogiate ja materjalide (plastid, metallid) tundmine, arvuti kasutamise vilumus ning inglise keele oskus.
Isikuomadustest eeldatakse probleemilahendamisoskust ja tulemustele orienteeritust ning initsiatiivi ja koostööoskuse olemasolu.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.


Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: tiina@areserv.ee
Märgusõna: "Lõppkokkupaneku protsessi insener"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
07 aprill 2004
Kuulutus sisestati:
12 märts 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.