Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642162

Loovterapeut

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. veebruar 2020
Kuulutus aegub:15. märts 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on sotsiaalse ja tööalase rehabilitatsiooni ja eakate kodu klientidele loovteraapia teenuse osutamine ning meeskonnatöös aktiivselt osalemine. Teenust osutatakse ka Haraka kodu klientidele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sul on erialane kõrgharidus, oled asjatundlik,
algatusvõimeline, hooliv, usaldusväärne ja iseseisva mõtlemisega meeskonnaliige.
Tööks on vajalik kõrgtasemel eesti ja suhtlustasandil vene keele valdamine ning elementaarne arvutioskus. Kasuks tuleb varasem töökogemus rehabilitatsiooni valdkonnas.
Võimalus on töötada ka loovterapeudi assistendina juhul, kui loovterapeudi haridus on veel omandamisel.

Kaasaegset töökeskkonda moodsate teraapiavahenditega töö lihtsustamiseks.
Erialaseid koolitusi. Paindlikku töögraafkut. Motiveerivat töötasu. Võimalust ellu viia uuenduslikke ideid loovteraapia valdkonnas ja kaasa rääkida rehabilitatsiooni valdkonna arendamisel.
Peale katseaja lõppu sporditoetus 25 eur kuus (SportID) ja soodustused majasisestelt lisateenustelt.

Tööpakkumise number
#642162

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2020
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Usume, et tervis algab ennekõike hoolimisest.

Benita Kodu visiooniks on olla klientide poolt eelistatuim eakate kodu, õendushaigla ja rehabilitatsioonikeskus Eestis. Igapäevases töös on missiooniks pakkuda klientide vajadusele vastavat teenust.

Vaata rohkem