Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59311

Loomasööda tehase tööline R/706

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suur firma Põhja-Inglismaal (Yorkshire) vajavad abitöölist loomasööda tehasesse.
Loomatoitu tehakse viljast suurtes terastrumlites.

See on füüsiline töö ja eelduseks on teadmised põllumajandusest ning hea inglise keele oskus. Samuti peab olema juhiluba, kuna vahel tuleb sööta vedada treileriga traktoril farmidesse laiali.

Ootused kandidaadile

Ilma rikkumisteta juhiluba
Vanust üle 25 a
Teadmised-kogemused põllumajanduses
Mees
Väga hea inglise keel

Ettevõte pakub

Head palka (kinnitamisel) ja majutust

Lisainfo

Huvitatutel palume saata INGLISKEELNE CV (võimaluse korral koos soovitajate kontaktandmetega või koos valmis soovituskirjadega) võimalikult pea. Intervjuud viiakse läbi Abel Staff Tallinna kontoris.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta külastage palun meie kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Tööpakkumise number
#59311