Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59954

Loomakasvatussaaduste büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi põllumajandusturu korraldamise osakond otsib oma meeskonda loomakasvatussaaduste büroo peaspetsialisti.
Peaspetsialisti ametikoha põhiülesanneteks on:
- piimandussektori olukorra ja arengu analüüsimine ja valdkonna arengut toetavate abinõude väljatöötamine;
- piimandussektori turukorralduse meetmete rakendamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat;
- kõrgharidust (soovitavalt põllumajanduse erialal);
- teadmisi Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist, õigusest, põllumajanduspoliitikast;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keel) oskust;
- head eesti keele oskust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- pingetaluvust;
- head analüüsivõimet;
- arvutioskust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Ametipalga alampiir on 6310 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6256 200 hiljemalt 28. veebruariks 2006. a.
Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 177.

Tööpakkumise number
#59954