Värsked tööpakkumised

Loomakasvatussaaduste büroo peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39238

Tööpakkumise number

39238

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeeriumi põllumajandusturu korraldamise osakond otsib oma meeskonda loomakasvatussaaduste büroo peaspetsialisti linnuliha ja mee tootmise ning turukorralduse valdkonnas.

Ametikoha põhiülesanneteks on:
- linnukasvatuse ja mesinduse valdkonna ning arengu analüüsimine, arenguks vajalike abinõude väljatöötamine;
- analüüside, ekspertarvamuste, prognooside, kvartali- ja aastaaruannete koostamisel osalemine linnukasvatuse ja mesinduse valdkonnas;
- Euroopa Liidu otsustusprotsessis osalemine linnukasvatuse ja mesinduse valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 aastat;
- kõrgharidust põllumajanduse valdkonnas;
- teadmisi valdkonda reguleerivast Eesti ja Euroopa Liidu seadusandlusest;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keele) oskust;
- head eesti keele oskust;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- pingetaluvust;
- head analüüsivõimet;
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tuleb:
- töökogemus kõrgharidust nõudval ametikohal põllumajanduse valdkonnas;
- teadmised Euroopa Liidu põllumajanduspoliitikast.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Ametipalga alampiir on 5820 krooni.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumile
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või elektroonilisel aadressil konkurss@agri.ee
või faksi teel numbril 6 256 200
hiljemalt 25. jaanuariks 2005. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 118.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2005
Brutopalk:
Alates 5820 EEK kuus

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 17. märtsi 2000.a määruse nr 85 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi põhiülesanne on Vabariigi Valitsuse põllumajandusalane ja maaelualane nõustamine, ettepanekute esitamine ning põllumajanduspoliitika ja maaelupoliitika elluviimine talle antud pädevuse piirides.
Põllumajanduse ja maaelu valdkonnas on eesmärgiks maapiirkondade arengu tagamine, asustatuse säilimine, ettevõtluse edendamine, Euroopa Liiduga liitumise ettevalmistamine.