2023-08-23 14:48:55

Loomakasvatusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime loomakasvatusjuhti tütarettevõttesse Abja Farmid OÜ, mis asub Viljandimaal Abja vallas Kamara külas. Loomi on kokku 1000, nendest lüpsilehmi on ca 800.

Loomakasvatusjuhi tööks on loomakasvatustööde planeerimine ja juhtimine, farmitöö korraldamine, laudatööliste juhtimine ja loomakasvatusalase dokumentatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
  • omad loomakasvatusalast haridust ja/või oled töötanud piimafarmis farmijuhatajana või loomakasvatusjuhina,
  • oskad töötada tabelarvutusprogrammidega;
  • oskad kasutada Vissukest ja e-PRIAt ning teisi internetipõhiseid rakendusi,
  • oled initsiatiivikas ja õppimisvõimeline ning
  • omad eeldusi töötada juhina.
  • Ettevõte pakub

    Pakume Sulle huvitavat tööd, meeldivat kollektiivi ja kontsernis töötamise kogemust. Sellele lisaks ka motivatsioonipaketti ning arenemis- ja koolitusvõimalusi.

    Lisainfo

    Kui meie juures töötamine Sulle huvi pakub, siis võta julgesti ühendust. Seda ka juhul, kui tahad meie juures töötada, aga konkreetne töökoht ei tundu huvipakkuv. Loodetavasti leiame meie farmides just Sulle sobiva töökoha.