2023-08-23 14:48:55

Loomakasvatusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime loomakasvatusjuhti, kes korraldab, hindab ja arendab farmi igapäevast tootmistööd ning planeerib pikemaajalisi tootmisprotsesse, tehnoloogiaid ja arenguvajadusi tagades farmis efektiivne piimatootmine.

Põhilised tööülesanded:
- Seab ja järgib oma töös loomakasvatusosakonna sihti ja eesmärke
- Koostab ja kinnitab koostöös juhatusega piimafarmi eelarve ning juhindub sellest otsuste langetamisel
- Planeerib ja koordineerib õigeaegselt ning korrektselt piimafarmi- ja seda teenindava personali tööd
- Tagab võimaluste piires maksimaalselt head lehmade, mullikate ja vasikate söötmis- ning pidamistingimused
- Tagab hoonete ja inventari korrektsuse, hooldatusse ja heaperemeheliku kasutamise
- Täidab ja esitab ettenähtud ajaks juhatusele nõutud aruanded ja arvestustabelid

Ootused kandidaadile

- Tunned loomapidamisele esitatavaid nõudeid
- Tunned loomakasvatusalast dokumentatsiooni ja aruandlust
- Oskad teisi kaasata ja motiveerida ning suudad olla eesmärgikindel
- Soovitatavalt loomakasvatusega seotud eriala lõpetanud

Pakume Sulle suurepärast võimalust asuda juhtima oma valdkonna silmapaistvat ja tugeva mainega ettevõtet! Saad meie poolt nii vajalikud töövahendid ning vajadusel ka elamispinna.