Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346345

Loomakasvatusjuht-farmijuhataja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane tööde organiseerimine loomakasvatus farmis.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

Tööle väärilist palka ja elamispinna võimalust.

Tööpakkumise number
#346345

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2014

Põllumajandusega tegelev firma.Kure Mõisal on kokku 1100 looma ning 1200 ha maad.Aastal 2010 avati uus vabapidamislaut.Töölisi on firmal 28.

Vaata rohkem