Värsked tööpakkumised

Loomakasvatusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188331

Tööpakkumise number

188331

Töö kirjeldus

Loomakasvatusjuhi töö sisuks on loomakasvatustööde planeerimine ja juhtimine, farmitöö korraldamine, laudatööliste juhtimine ja loomakasvatusalase dokumentatsiooni koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• omad loomakasvatusalast haridust,
• oled töötanud piima tootmisega tegelevas ettevõttes farmijuhatajana või loomakasvatusjuhina,
• Sul on olemas B-kategooria juhiluba,
• oskad töötada tabelarvutusprogrammidega;
• oskad kasutada Vissukest ja e-PRIAt ning teisi internetipõhiseid rakendusi,
• oled initsiatiivikas ja õppimisvõimaline ning
• omad eeldusi töötada juhina.

Pakume Sulle meeldivat kollektiivi, koolitusvõimalusi, väljakutseid pakkuvat tööd ja kontsernis töötamise kogemust.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2009

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mis koondab enda alla 8 piima tootmise ja noorkarja kasvatamisega tegelevat tütarettevõtet.