Värsked tööpakkumised

Loomakasvataja-farmer-projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108171

Tööpakkumise number

108171

Töö kirjeldus

Töö sisuks on: Loomade eest hoolitsemine, mahepõllumajandustootmise arvestuse pidamine, ettevõtte esindamine TTI-s , PRIAS ja teistes asutustes, põllumajanduslike tööde korraldamine (osa teenuseid ostame sisse-niitmine, heinapressimine jms), maastiku- ja aiahooldustööde teostamine ja korraldamine ja loomakasvatuse laiendamise ning mitmekesistamisega seotud projektide juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerija peab omama teoreetilist ja/või praktilist ettevalmistust loomakasvatusest. Meile on tähtis meie kaastöötaja suhtumine töösse, oskusi on võimalik omandada ja arendada. Töökoht on sobiv ka perekonnale, sellisel juhul teeme kõik masinatööd ise , ostame vähem teenuseid sisse .

Pakume korralikku töötasu ja aastapreemiat, vajadusel liiklusvahendi. Meil on pakkuda elamispinnaks kõigi mugavustega korter Käärikul. Kasutame uusi traktoreid ja söödavarumismasinaid.

Lisainfo

Arula küla ja Otepää vald tervikuna on kiirelt arenev ja populaarne puhke- ja spordipiirkond. Asume Natura 2000 alal, Otepää looduspargi territooriumil. Töö ja elukoht asub Tartu maratoni suusatrassil ja Kuutsemäe suusakeskuse vahetus läheduses. Tulevukus on plaanis tõsta lihaloomade arv üle 200 pea, samuti alustada sobival hetkel tõuhobuste ja kitsede-lammaste-pärlkanade kasvatusega. Rajamisel on majutuskoht (5* B&B +restoran) .

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2007
Kuulutus sisestati:
14. mai 2007
Brutopalk:
Alates 13000 EEK kuus

Arula Karjamõisa OÜ on Otepää vallas Arula külas tegutsev mahepõllumajandusettevõte. Me kasutame 490 ha maad Otepää, Puka, Sangaste ja Õru vallas. Kasvatame punaseid aberdiin-angus tõugu lihaveiseid.