Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36462

Loomade registri büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti töö sisuks on loomade registri pidamine ja arendamine ning suhtlemine asutuse klientidega oma tööd puudutavates küsimustes. Põllumajandusloomade andmete sisestajate nõustamine ja loomade registriga seotud otsetoetuste administreerimises osalemine jms.

Ootused kandidaadile

Otsime kandidaati, kes oleks iseseisev, täpne, korrektne, hea stressitaluvusega ja valmis meeskonnatööks.

Nõutav on kõrgharidus, inglise keele oskus ja arvutioskus (kontoritarkvara tundmine).

Kasuks tuleb veterinaaria- või loomakasvatusalane kõrgharidus ja varasem kokkupuude registrite või andmebaasidega.

Huvitavat ja pingelist tööd kiirelt kasvavas ja arenevas asutuses
Õppimis- ja arenemisvõimalusi
Kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid

Tööpakkumise number
#36462