2023-08-23 14:48:55

Loomade püüdja- hooldaja Virumaa loomade varjupaika

CVKeskus.ee klient
600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime loomade püüdja - hooldajat Virumaa loomade varjupaika, mis asub Rakveres.
Tööülesanneteks on: loomade talitamine (vastavalt normidele söötmine, jootmine, igapäevane looma pidamiskoha puhastamine); varjupaiga territooriumi puhtana hoidmine; varjupaiga külastajatega suhtlemine; igapäevaselt loomade tervisliku seisundi jälgimine ja muudatustest teavitamine varjupaiga juhatajale; vastavalt edastatud väljakutsetele loomade püüdmine ja korjuste koristamine, loomade varjupaika toimetamine ja varjupaiga töötajate poolt ettevalmistatud hoiukohta paigutamine; loomade toimetamine veterinaari juurde ja tagasi vastavalt varjupaiga juhataja korraldustele; esmase informatsiooni edastamine looma varjupaika sattumise asjaolude, tervisliku seisundi ja käitumise eripärade kohta varjupaiga juhatajale; varjupaiga autole igapäevase
sisemise hoolduse tegemine pärast tööaja lõppemist.
Töö on graafiku alusel. Tööajale lisandub tasustatud passiivne valveaeg.

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskusega, hea pinge- ja stressitaluvusega, empaatiavõimega, kiire reaktsiooni- ja otsustusvõimega, õppimisvõimeline, avatud uuele;
Töö eeldab kogemust loomadega suhtlemisel, nende käitumise tundmist ja oskust hinnata looma tervislikku seisukorda välisel vaatlusel.
B kategooria juhtimisõigus.

Ettevõte pakub

Pakume maailma kõige ebarutiinsemat ning põnevat tööd.
Võimalust aidata kodutuid loomi ning panustada lemmikloomakultuuri arengusse.
Toetavat meeskonda ja mõnusat töökeskkonda.