Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674300

Loomade püüdja-hooldaja Tallinna loomade varjupaika

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna loomade varjupaik otsib oma meeskonda täistööajaga loomade püüdja-hooldajat. Töö toimub vahetustega. Vahetus võib sattuda nii öisele ajale kui ka nädalavahetusele. Tööpäeva pikkus on 12 h.

Meie jaoks on väga tähtis loomade heaolu varjupaigas ning meile tööle tulles usaldame Sulle:
- kõigi meie neljajalgsete hoolealuste heaolu
- varjupaigas viibivate loomade igapäevase hooldamise (söötmise, jootmise, loomade pidamiskoha puhastamise)
- loomade tervisliku seisundi jälgimise ja veterinaari meeskonna teavitamise muudatustest.
- loomade toimetamise varjupaika või loomakliinikusse.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
- suurt soovi loomadega tegeleda ning tugevat empaatiavõimet
- kogemust loomadega suhtlemisel ja nende käitumise tundmist
- oskust hinnata looma tervislikku seisukorda välisel vaatlusel
- kiiret reaktsiooni- ja otsustusvõimet
- puhtuse ning korra armastust
- B-kat. juhilubasid ja sõidukogemust.
- usaldusväärsust
- head suhtlemisoskust
- avatust uuele

Ettevõte pakub

Maailma kõige ebarutiinsemat ning tähendusrikast tööd.
Võimalust otseselt aidata kodutuid loomi ning panustada lemmikloomakultuuri arengusse.
Vaheldusrikast ning väljakutset pakkuvat tööd.
Toetavat meeskonda ja mõnusat töökeskkonda ning väljaõpet kohapeal.

Tööpakkumise number
#674300

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 750 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. november 2020
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2020

Kes me oleme: Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, ja Võru. Oleme oma tegutsemisaja jooksul saatnud uutesse kodudesse üle 11 000 looma.
Meie visioon: Igal loomal on oma kodu.
Meie missioon: Aidata loomad koju tagasi, leida omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi soovimatute lemmikloomade arvukusest.
Meie põhiväärtused: Hooli loomadest. Tee teistega koostööd. Austa ja toeta kõiki inimesi ja loomi.

Vaata rohkem