Töö kirjeldus

Viljandi loomade varjupaik pakub väikest tööampsu ja erakordset kogemust, töötades varjupaiga loomadega. Otsime loomadest hoolivat töötajat, kes oleks nõus töötama meil puhkuseasendajana tähtajalise lepingu ning täistööajaga(1,0). Töö toimub vahetustega päevasel ajal ja võib sattuda ka nädalavahetusele.

Meie jaoks on väga tähtis loomade heaolu varjupaigas ning meile tööle tulles usaldame Sulle:
- kõigi meie neljajalgsete hoolealuste heaolu
- varjupaigas viibivate loomade igapäevase hooldamise (söötmise, jootmise, loomade pidamiskoha puhastamise)
- loomade tervisliku seisundi jälgimise ja veterinaari meeskonna teavitamise muudatustest.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
- suurt soovi loomadega tegeleda ning tugevat empaatiavõimet
- kogemust loomadega suhtlemisel ja nende käitumise tundmist
- puhtuse ning korra armastust
- usaldusväärsust
- head suhtlemisoskust
- avatust uuele

Meie pakume sulle põnevat kogemust töötades loomadega varjupaigas, samas tehes maailma kõige ebarutiinsemat ning väga tähendusrikast tööd.
Võimalust otseselt aidata kodutuid loomi ning panustada lemmikloomakultuuri arengusse.
Meie meeskonna igakülgset toetust ja väljaõpet ning mõnusat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#682680

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 650 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2021
Loomade hooldaja Viljandi loomade varjupaika Loomade hooldaja Viljandi loomade varjupaika

VARJUPAIKADE MTÜ

Kes me oleme: Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, ja Võru. Oleme oma tegutsemisaja jooksul saatnud uutesse kodudesse üle 11 000 looma.
Meie visioon: Igal loomal on oma kodu.
Meie missioon: Aidata loomad koju tagasi, leida omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi soovimatute lemmikloomade arvukusest.
Meie põhiväärtused: Hooli loomadest. Tee teistega koostööd. Austa ja toeta kõiki inimesi ja loomi.

Vaata rohkem

Loomade hooldaja Viljandi loomade varjupaika