Värsked tööpakkumised

Loomaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184876

Tööpakkumise number

184876

Töö kirjeldus

Otsime loomaarsti oma tütarettevõttesse Muhu Farmid OÜ, mis asub Muhu vallas Hellamaa külas. Loomi on kokku ca 360, nendest on lehmi ca 270.

Loomaarsti töö sisuks on piimaveiste ravi ja seemendaja asendamise korral ka seemendamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• oled lõpetanud veterinaarvelskri või veterinaarmeditsiini eriala;
• Sul on vähemalt velskri (eelistatult loomaarsti) töökogemus veisekasvatusega tegelevas ettevõttes;
• Sul on olemas B-kategooria juhiluba;
• tunned kontoritöö tasemel arvutit;
• oled kohusetundlik
• ning soovid põllumajandusettevõttes töötada.

Pakume Sulle meeldivat kollektiivi, koolitusvõimalusi ja väljakutseid pakkuvat tööd.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2009

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mis koondab enda alla 9 piima tootmisega ja noorkarja kasvatamisega tegelevat tütarettevõtet.