Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179097

Loodusteaduste õppetooli juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õppetooli juhi ülesandeks on tagada õppetoolis toimuva pedagoogilise tegevuse vastavus Ram Kooli kontseptsioonile.

Tööülesanded:
- Õppetooli arengukava ja tööplaani koostamine. Õppetooli tegevuse juhtimine ja tulemuste analüüs. Õppetooli aruandluse ja dokumentatsiooni esitamine.
- Tunnijaotusplaani koostamine, õpetajate koormuste määramine,
asendusõpetajate reservi tagamine
- Ainekaartide kinnitamine
- Õppetoolidevahelise integratsiooni koordineerimine.
- Õpetajate pedagoogilise töö juhendamine ja toetamine, arenguvestluste läbiviimine.
- Õpetajate koolitusvajaduse hindamine ja koolituse planeerimine.
- Õppevahendite tellimine
- Ringide ja trennide aruandluse jälgimine.
- Kooli ja kodu koostöö tagamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus
- töökogemus koolis või koolitusasutuses
- juhtimiskogemus

Võimalust edumeelse ja professionaalse meeskonna liikme ja juhina kaasa rääkida oma valdkonna ja kooli arengus,

Tööpakkumise number
#179097