Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177476

Loodusõpetuse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

loodusõpetuse õpetamine põhikoolis
võimalik töötada osalise- või täiskoormusega
võimalik töötada klassijuhatajana

Ootused kandidaadile

loodusõpetuse õpetaja kvalifikatsioon või õppimine ülikoolis vastaval erialal
pedagoogiline haridus
arvutioskus
ausus
sisemine motivatsioon

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi
enesetäiendamise võimalusi
head koostöömeeskonda
väga häid töötingimusi
huvitavat ja vastutusrikast tööd
kvalifikatsioonist ja tööpanusest lähtuvat töötasu
Rae valla pedagoogidele kehtestatud lisatasu

Tööpakkumise number
#177476