Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300711

Looduskivide paigaldamise firma projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate looduskivide paigaldusega - fassaadid, trepid, plaatimised, sillutis - tegeleva firma objektidel tööde korraldamine, juhtimine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus terrasside, treppide, fassaadide katmisel looduskividega
- Ehitus- ja teostusjooniste lugemise oskus
- Juhtimise ja töö korraldamise kogemus brigadirina, töödejuhatajana või projektijuhina
- Eesti ja vene keele oskus
- Kohusetundlikkust, täpsust, korrektsust
- Autojuhilubade omamine

Ettevõte pakub

Töötasu kahes osas: tunnihind + igalt objektil tükitöö hind

Lisainfo

Töökoht Tallinnas ja vähesel määral üle Eesti

Tööpakkumise number
#300711

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
4. märts 2013

OÜ Employer International on tööjõuvahenduse ja personaliotsinguga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem