Värsked tööpakkumised

Looduskivi paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174314

Tööpakkumise number

174314

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega looduskivitoodete paigaldajaid - trepid, põrandad, seinad
Soovime leida 2-3 mehelisi brigaade lepinguliste tööde teostajana(soov. FIE või väikefirma)

Nõudmised kandidaadile

ametialane kompetentsus
eelnev erialane töökogemus
ehitusalased üldteadmised
kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
pingelise ja tempoka töö talumine

Ettevõte pakub

huvitavat ja iseseisvat tööd
konkurentsivõimelist tasu
stabiilset töösuhet

Lisainfo

Palume CV märkida viimased firmad, kellega olete teinud koostööd ja viimativalminud ehitusobjektid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. märts 2009
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2009

Looduskivi töötlemise ja paigaldamisega tegelev Saare Dolomiit-Väokivi OÜ on üks vanemaid loodusliku kivi kaevandajaid ja töötlejaid Eestis.Toetudes pikaajalisele kogemusele ja omades kaasaegseid seadmeid pakume laias valikus looduskivitooteid. Pakutav materjal sisaldab kõrvuti Saaremaa dolomiidi ja Tallinna paekiviga kõige erinevamaid graniidi- ja marmoriliike kogu maailmast. Ettevõttel on tehased Saaremaal ja Tallinnas. Peakontor ja müügisalong asuvad Tallinnas.