Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154978

Looduskaitse osakonna spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Korraldada ehituskeeluvööndite vähendamise otsuste ettevalmistamist.

-Korraldab ehituskeeluvööndi vähendamise otsustamiseks vajaliku informatsiooni kogumist;
-analüüsib teostatud keskkonnamõju hinnanguid;
-aitab kaasa valdkonna arendamisele, korraldab seminare ja koosolekuid;
-vahetab informatsiooni ranna- ja kaldaalade kaitset korraldavate asutustega (maavalitsused, Keskkonnainspektsioon, kohalikud omavalitsused);
-teeb ettepanekuid ranna- ja kaldaalade parema kaitse korraldamise tõhustamiseks.

-Aitab korraldada osakonna teiste ülesannete täitmist (KIK looduskaitseprogrammi kujundamise alane infovahetus, programmi dokumentatsioon ja aruandlus koostamine, kaitsealuste liikide tekitatud kahjude kompenseerimise korraldamine, looduskaitsekuu raames korraldatavate ürituste ettevalmistamises osalemine).

Ootused kandidaadile

-keskkonna- või maakorralduse alane kõrgharidus;
-eesti keele osakus kõrgtasemel, ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
-hea kirjalik eneseväljendusoskus;
-huvi keskkonnavaldkonna vastu;
-hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
-hea analüüsi- ja organiseerimisvõime;
-hea pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
-eelnev töökogemus (soovitavalt vähemalt 3 aastat) maastikukaitse, keskkonnakaitse valdkonnas;
-keskkonnaalaste õigusaktide tundmine.

Ettevõte pakub

-mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
-huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas;
-ministeeriumi motivatsioonipaketist ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid.

Tööpakkumise number
#154978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2008

Keskkonnaministeeriumi valdkonda kuuluvad riigi keskkonna- ja looduskaitse korraldamine, sh looduskaitse, kalavarude, jäätmete, välisõhu kaitse, metsanduse ja keskkonnahariduse reguleerimine ning vastavate arengukavade, strateegiate ja õigusaktide eelnõude koostamine. Teisisõnu on Keskkonnaministeeriumi ülesanne korraldada ja koordineerida keskkonnapoliitikat.

Vaata rohkem